Karnımda kitle var

merhabalar doktor bey öncelikle sorulara ayırdığınız değerli vaktiniz için teşekkürler...benim sorum myomlar ile ilgili olacak.47 yaşında iki çocuk annesi bir bayanım.düzenli olarak regl oluyorum vede herhangi bir şikayetim yok. menapoza yaklaştığım şu dönemlerde karnımın sol alt kısmında iki ay önce bir kitle hissettim ve hastaneye gittim açıkçası çok korkuyordum giderken ve hala endişemi yenmiş değilim.uterus normalden büyük vede myoma uteri teşhisi koyuldu.ilaç tedavisi için geç kaldığımı vede ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. myomun bana ne gibi zararı olabilir aldırmasam tehdit oluşturur mu kanser riski var mı bu ve bunun gibi sorular beynimi ve ruhumu çok yoruyor birhaftadır işin içinden yalnız başıma çıkamıyorum açıkçası .konuyu uzattığım için kusura bakmazsınız umarım ama endişelerimi yenmeme yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler!


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"