YASAL UYARI

YASAL UYARI

Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve ülke içinde de ekolden ekole önemli farklılıklar gösterebilir. Bu uygulamalar ne kadar değişken olursa olsun doktorların amacı insanların ruh ve beden sağlıklarını korumak ve sağlık sorunu yaşayan insanları güncel tedavi yöntemleriyle tedavi etmektir. Bu sitede yer alan bilgiler, belli tıbbi durumlara yaklaşım biçimleri ve uygulamalar yanlızca bilgilendirmeye yöneliktir ve siteyi hazırlayan kişinin eğitim aldığı ekolün, araştırmalarının ve kendi tecrübelerinin bir sentezidir. Bu nedenle bu sitede yeralan yaklaşım biçimleri ve uygulamalar başka bir doktor tarafından kabul görmeyebilir.

Meslek sırları kapsamında yer almayan bilgi herkesle paylaşmaya açık olmasına karşın uygulama ancak yetkili kişilerce yapılabilir. Bu sitedeki bilgileri kullanılarak kendi kendine yapılan uygulamalardan ya da uygulama ehliyeti bulunmayan veya amatör kişilerce yapılan uygulamalardan siteyi hazırlayan kişi sorumlu değildir.

Bu site kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Telif hakları:
www.jinekolojivegebelik.com sitesinde yer alan yazılar tamamen veya kısmen, hiçbir ortamda yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kaynak gösterilerek dahi başka bir yerde yayınlanamaz. Aksi durumlarda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ihlali söz konusudur. Sitedeki yazıların her hakkı saklıdır. Yazıları olduğu haliyle veya değiştirerek izinsiz kullananlar hakkında hukuki işlem başvurusu yapılacaktır.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"