Neden adet olamıyorum

ben 24 yaşında genç bir kızım.Zaman zaman adet düzensiliklerim oluyordu ancak hiç doktor kontrolünden geçmedim taki 1 ay öncesine kadar.Doktora gittim kan ve idrar tahlilleri yapıldı ultarson için gün aldım ancak daha günüm gelmedi.Kan ve idrar teslerim normal çıktığını söyledi doktorum.Ve bana ... yazdı.Bende düzenli kullandım.Ancak kullanmaya adet olmadan başladım.Çünkü adet olamıyordum ve doktorumda bana adet olmam için verdiğini söyledi.İlacım bitti.Bugün bittiğinin 4.günü olmasına rağmen ben hala adet görmedim.Bütün adet belirtileri var.Göğüslerimde şişkinlik ve ağrı akıntı sırt ve bel ağrısı ama bunlara rağmen hala adet görmedim.Doğum kontrol hapı kullanımım ilk olduğu için bu normalmi.Yada neden böyle oldu neden adet görmedim. Bana yardımcı olursanız sevinirim.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"