Rahim kalınlığı nasıl düzelir?

28 yaşındayım.eşimle bir bebek düşünmeye başladık ve ben acaba gebeliğe uygunmuyum diye özelde bir jinekoloğa gözüktüm .için dışın tertemiz dedi yalnızca uterus kalınlığın var biraz dedi.Onun dışında hiç bir şeyim yok.reçeteye bir iğne(zannedersem yumuşatıp esnetecek bir iğne olabilir.) ile kalsiyum tablet (dişlerini her zaman böyle temiz tut demişti) yazdı.yalnız ikinci defa gitmeyi düşünmedik içime bir müdehalede bulundurtmak istemedim açıkçası.temiz olduğumu öğrendiğim için..doğal yollarla(kuru incir kaynatark içmek v.s. gibi) bu rahim kalınlığını normal düzeye getirmenin bir yolu yok mudur? ayrıca asıl önemli olan ,hamilelik ve doğumda bu kalınlık her hangi bir risk oluşturur mu? Tam olarak ne yapmalıyım?


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"