Soru: Adetlerim öne atıyordu artık sonraya atıyor

ben 24 yaşındayım bu yıl içerisinde 3 aylık arayla 2 defa düşük yaptım.1 veya 2 aylıkken. bir kaç testten geçtim fakat düşüğe engel bulgular bulunamadı bende çok hamilelikte sitres yaptığım için belli bir müddet ara vermek istedim. şunu sormak isitoyrum önceden benim adetlerim 3-4 gün öne atılıyordu. fakat 4-5 aydır 7 gün sonralara atıyor ben düşükleri yapalı nerdeyse 8 ay geçti sanırım düşüklerle alakalı bi durum yok. sizden öğnemek istediğim şey bu durumun hamileliğe bir etkisi varmıdır. çünkü halk arasında reglin öne gelmesi vücudun hamilelik için hazır anlamda olduğunu belirtirler oysaki benim hiç karşılaşmadığım bir durum bu reglimin 7 gün sonraya hep aksaması. sizce bu nedir ayrıntılı bir bilgi verirseniz sevinirim.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"