Soru: ikiz gebelik kürtaj

ben 2 gün oldu ikiz bebeklerimi kaybettim. düşük ve kürtajla sonuçlandı. devamlı doktor kontrollerime gidiyordum. herşey yolunda sanıyordum. iki gün önce uykudan uyanınca sabah çok az bir lekelenme gelmişti. ben de işin ciddi olduğunu bir terslik olduğunu farkettim eşimle doktora gittik. doktor vajinal ve karından ultrasonla baktı. keseleri göremediğini söyledi. keseler kaymış bebekler görünmüyor kalp atışlarını da duyamıyorum dedi.bu arada son adet tarihim 20 ocak 2008 gebelik normal olarak 10 haftalık olması gerekirdi. fakat bebeklerin gelişim 6 haftalıkken durmuş dedi bebekleri bile göremiyorum keseler aşağı inmiş kanama gözüküyor dedi. bebekler 6 haftalıkken yani 4 hafta önce ölmüşler ve bana hiç zararı olmadı. kanamada olmadı lekelenme oldu sadece o da çok az bir miktar. buna daynarak hemen anestezi ile uyutuldum ve bebeklerimi aldı doktor bey. şimdi 2 gün oldu. kanamam kesildi fakat karnımda ve belimde ağrı devam ediyor. doktor bey bundan altı ay önce de 4 aylık ölü doğum yapmıştım. şu an psikolojik ve bedensel olarak çok yoruldum. ne yapmalıyım?


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"