Soru: Çocuk sahibi olma riskim ne kadar?

B(+) kan grubum.eşimle akraba degilim hiçbirbağlantımız yok.eşimin kan grubu 0(+).9 ay önce 1.5 aylık olan vegelişmeyen görüntüsü 25 günlük bir bebek görüntüsüne sahip olan birhamilelik geçirdim.bu hamilelik kanama başlamasıyla kürtaj olaraksonlandı.2 senelık evliyim.9Ay sonra 2. bir gebelik oldu fakat kanamam vardı hep arara geçip tekrarkanamam oluyordu.bebeğin gelişimi normal kalp atışı vardı fakatetrafında değişik şekillerde karartı gibi şeyler vardı.1.5 aylıkoldugu zaman karnımda öldü ve kürtaj oldum 10 gün önce.yapılan patalojıkaraştırmada mol gebelik olduğu kan seviyemim 238 olduğu anlaşıldı.3.gebelikte ne kadar bir riskim var,neden oluyor,ne yapmalıyım.ilerdekanser olma riskim varmı?çocuk sahibi olma şansım var mı?başka ne türbir test yaptırıp bu konuyu daha detaylı araştırıp sorunu en azaindirebilirim?3.gebelikte bu durunda olursa hamile kalmam zorolurmu?çocuk sahibi olma riskim ne kadar azalır?


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"