Ağır ve kesif bir koku salgılıyorum

Selamlar, yaklaşık bir senedir aralıklarla cinsel ilişki sırasında ağır ve kesif bir koku salgılıyorum. 3 ayrı jinekologa gözüktüm. Sağ yumurta üstünde 9 cm büyüklüğünde bir iltihap kesesi bulundu ve tedavi edildi, ama koku devam ediyor. Genelde her ay regli olmadan bir hafta önce ve bitimini takip eden bir hafta olmak üzere. Tam göbek deliğim hizasında ara sıra bir kasılma ve şiddetli bir ağrı yaşıyorum. Geçenler de tekrarladığında elimle kendimi kontrol ettim ve zannediyorum rahim duvarında bir şişlik sadece sağ tarafta ama ciddi bir şişlik hissettim. Her ay düzenli hastalanıyorum ama bazen dayanılmaz ağrım oluyor. Beni en çok rahatsız eden koku (ara da akıntım oluyor ama kokulu değil o da üşütme bağlı veya dikkatsizlikten) ciddi anlamda psikolojimi etkiliyor, isteksizlik ve korku yaşıyorum eşime karşı kendimi kötü hissediyorum. Gittiğim doktorlardan ve kullandığım ilaçlardan ne yazık ki istediğim sonucu alamadım, İlginiz için şimdiden teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"