Hamile olma riskim var mı?

merhaba
ben 25 yaşında ve 3 aylık evli bir bayanım. adet düzensizliği yaşıyorum. adetim uzun sürüyor ve yoğun geçiyor(ortalama 8 gün). bu yüzden bir kaç doktora gittim. kan tahlili yapıldı. tahlil sonucunda bazı değerlerim yüksek çıktı ve ..... kullandım 2*3 ay kadar. kullandığımda adetim normal seyrediyordu. fakat son kullandığım ay yine çok kanamam oldu ve gittiğim doktor o ilacı bırakmamı söyledi. onu bıraktıktan sonra olduğum muayenede doktor ' sende polip var fakat rahim ağzında da darlık olduğu için nasııl bi şey olduğunu tam anlayamadım, hastaneye gel anestezi altında bakalım' dedi. ben hemen bıçak altına yatmak istemediğimden istanbulda bir prof. doktora gittim. o ise muayene sonucunda polip olmadığını ,rahim ağzındaki darlığın da normal olduğunu söyledi. kan tahlilleri yaptırdık labratuar merkezinde. sonuçlar normal çıktı. bana bir müddet ilaç kullanmayıp kendi haline bırakmamı söyledi. bir de bende yumurtlama tembelliği olduğunu söyledi. bu görüşmeden sonraki adetim yani ağustos adetim 8 gün sürdü yine. adet bitiminden sonra da ara ara günlük akıntımda pembelikler geldi. eylül adetim yani bu ayi adetim 27. gününde başladı fakat devam etmiyor. çok az lekelenmeler oluyor ama kanama yok. hamilelik olabilir mi diye eczaneden gebelik testi aldım ama negatif çıktı. şuan kafam çok karışık. bu durumun sebebi nedir, ne yapmalıyım? lütfen beni cevapsız bırakmayın. endişe ve merak içinde cevabınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"