Ultrason görüntüsü ne olabilir?

Merhaba
İlk başta siteniz cok faydalı oldugunu ve böyle bir site kurarak bizleri bilgilendirdiginiz icin size cok teşekkür ederim. Benim size danışmak istediğim konu ultrason görüntüm ile ilgili ve bu yuzden çekilen ultrason görüntümü size iletmek istedim. Konuya gelince ben 3 aylik evliyim ve yaklaşık 2,5 hafta kadın hastalıkları için genel kontrole gitmiştim. Doktorum bana ultrasonum da yeni hamililik başlangıcında görülen kese gibi birşey gördüğünü ve bu yüzden kan tahlili yaptırmamı söyledi. Kan tahlilimin sonucu negatif çıktı ve biz hastaneden ayrıldık. Ama benim aklıma takıldı açıkçası bu ultrasonumda gorulen ufak seyin başka birşey olma olasılığı var mı yada normal mi bu görüntünün olması? Doktor Bey umarım mailime bakma fırsatı bulabilirsiniz. Bu konuda beni aydınlatırsanız cok sevinirim.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"