Soru: Geç döllenme mi olmuştur?

SİZDEN BANA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYCEM EĞER SORUMA CEVAP GELİRSE ÇOK MEMNUN OLACAĞIMI DİLE GETİRMEK İSTERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. BEN ENSON 21 EKİMDE ADET OLDUM ADET TARİHİMİ 1 AYI GEÇİNCE TEST YAPTIM İLK BİRİNCİ HAFTADA BİŞEY ÇIKMADI DAHA SONRA İKİNCİ HAFTADA TEST YAPTIM VE HAMİLE OLDĞUMU ÖĞRENDİM HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİKTEN 2 HAFTA SONRA DOKTORA GİTTİM VE DOKTOR HANIM BANA BEBEĞİN ÇOK KÜÇÜK OLDUĞUNU KESESİNİN ZOR GÖRÜLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ BANA ADETİMİN SÜREKLİ GEÇ OLUP OLMADIĞINI SORDU GENÇ KIZLIKTA ADETİM 2-3 AY DA BİR OLURDU EVLENDİKTEN SONRA ADETİM DÜZENLİ FAKAT YİNE 10-15 GÜN GEÇİKMELİ OLDU. BU ŞEKİLDE BANA DÖLLENMENİN GEÇ OLABİLMİŞ OLACAĞINI SÖYLEDİ SENİ KORKUTMAK İSTEMEM AMA BEBEK ÇOK KÜÇÜ DEDİ VE NE İLAÇ YAZABİLİRM NE DE BİŞEY DİYEBİLİRM DEDİ. ŞİMDİ BUNLAR NORMAL Mİ BEBĞİM GELİŞMEMİŞ Mİ GELİŞMİYCEK Mİ YADA DEDİĞİ GİBİ ADET TARİHİNDEN TAKİP ETMİYCEKMİYİM O ZAMAN BEN KAÇ HAFTALIK HAMİLEYİM DOKTOR HANIMIN BANA SÖYLEDİKLERİ BU KADARDI BAŞKA BİŞEY DEMEDİ LÜTFEN KAFAMDAKİ SORU İŞARETLERİNİ KALDIRMAMA YARDIMCI OLUN LÜTFEN.


CEVAP:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2010/12/gec-yumurtlama-gec-dollenme-nedir.html


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"