Soru: Gebeyim ve sigara içiyorum

ben 16 haftalık hamileyim hamile olmadan önce günde yaklaşık 1 paket sigara içiyordum hamile olduğumu öğrendikten sonra malesef bunu sadece günde 5 taneye kadar düşürebildim ama çektiğim vicdan azabını size anlatamam heryerde sigaranın gebelikte ne kadar tehlikeli olduğunu okuyup hergün biraz daha kahroluyorum eşim ve doktorum dahil sigara kullandığımı kimse bilmiyor şimdi 2 hafta sonra üçlü test yaptıracağız ve ben sigara kullandığımı söyleyemeyeceğim.acaba üçlü teste ne kadar zaman kala içmesem test sağlıklı sonuç verir bunu sormak istiyorum utanarak.Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam bana yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden çok teşekkür ederim.Saygılarımla..


CEVAP:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2008/03/gebelikte-sigaranin-etkileri.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"