Soru: Kızlık zarı yırtılmış olabilir mi?

erkek arkadaşımla yaklaşık 5 ay önce cinsel ilişkiye girdik ama ben bundan pek emin değilim çünkü kan gelmedi. ondan bir iki gün öncede sürtünme yolu ile bi ilişki yaşadık o zaman kan geldi ama bu az bi kan değildi o zaman kzılık zarım delinmiş olabilirmi?daha öncede böle bir ilişki yaşamadım.eğer cinsel birleşme yaşandıysa kan gelmemesi mümkün ve en önemlisi bildiğim kadarıyla doktorlar son ilişkiye girme tarihi ve kaç santim girdiğini öğrenebiliyomuş ama bir jinekolog doktoruna sordum bunun mümkün olmadığını söledi bu bilgi ne kadar doğru? bunu (son ilişkiye girme tarihi)öğrenme gibi bi imkan varmı ve nasıl öğrenebilirim cevap yazarsınız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.


CEVAP:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/kizlik-zari-hymen.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"