Soru: Vajina girişinde ağrı ve yara

Merhaba,
21 yaşındayım ve bir ayı geçik süredir erkek arkadaşımla düzenli bir cinsel hayatımız var. Ancak bir kaç gündür şöyle bir sorun sözkonusu: vajina girişinde erkek arkadaşımın tırnağıyla çizilmesinden oluştuğunu düşündüğümüz bir yara var. Yara demek ne kadar doğru bimiyorum, bir kaç milimetre kalınlıkta içeri doğru giden bir koyu pembelik var ve gerek hareket ederken, gerekse tuvalette ihtiyaç giderirken yanma ve acı oluyor. 4 gün oldu ve bir iyileşme söz konusu değil, ya da ben algılayamıyorum. Sonuçta her zaman temiz kalamayan bir bölge ve iltihaplanmış olmasından endişe ediyorum açıkçası. Muayeneye gideceğim olmadı ama adet dönemim başlamak üzere. Önümüzdeki hafta içinde kızılay'a gitmeyi düşünüyorum. Aileme böyle bir şeyden bahsedemeyeceğim için ücreti kendim ödemem gerekecek, o yüzden önce böyle bir bilgi alma yönteminin faydalı olabileceğini düşündüm. Ayrıca ikimiz de birbirimizin ilk partnerleriyiz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Zamanlamadan dolayı biraz arada kaldım


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"