Soru: Üç kez düşük yaptım ne kullanmalıyım?

merhaba hocam ben daha önce üç kez düşük yaptım. ilk hamileliğim 8haftalıkken kalp atımı başlamadığı için sonlandırıldı. İkinci hamileliğim 21 haftalıkken bebeğimin ex olmasıyla normal doğum yaparak sonlandırıldı ve ben ondan sonra bir sürü teste tabi tutuldum bunlardan sadece protein-s düşük çıktı.ben bir üç ay sonra protein-s tekrar baktığımda normal çıktı.üçüncü hamileliğimde her ihtimale karşın biz ... ilacına başladık. Ve ben 7.haftada kanamam başladı ve yine bebeğimi kaybettim.Daha sonra benim ultrasonda yani sadece ultrason değil mr, hsg gibi bazı tetkikler sonrasında uteris bicorni teşhisiyle histereskopi oldum.Benim size sormak istediğim acaba bir dördüncü hamileliğimde ... ilacı kullanmalı mıyım ve protein-s bağlı olarak herhangi bir diyet yapmalımıyım.Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.


CEVAP:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/tekrarlayan-dkler.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"