KASIKLARIMDA VE YUMURTALIKLARIMDA AĞRILAR VAR

Son adet tarihim 6 Nisan 2012. Kasıklarımda ve yumurtalıklarımda çok şiddetli ağrılar var.Yürüdüğüm zaman yumurtalıklarım ağrısı beni mahvediyor. Sırtım çok kötü şekilde ağrıyor. Ve arada tansiyonum düşmüş gibi baş dönmeleri yaşıyorum. Kendimi adeta boşlukta hissediyorum. Bayılacakmışım gibi hissediyorum. Acaba gebe olabilir miyim? Kan testi yaptım sonuç 1,2 çıktı yani negatif. Psikolojik olduğunu düşündüm ama çok dert etmiyorum ki. Eğer hamile isem belirtiler bu kadar erken olabilir mi?
---

Kanda gebelik testi sonucunuzun 1.2 gelmesi hamilelik olmadığını gösterir. Anlattığınız belirtiler hamilelik belirtilerine pek benzemiyor zaten. Anlattığınız şikayetlerin şiddetine ve çokluğuna bakılırsa mutlaka kısa süre içerisinde bir jinekolojik muayene olmanız gerekir diye düşünüyorum.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"