SEZARYENLE DOĞUM YAPTIM, KANAMAM DURMUYOR

4 ay önce sezeyanla doğum yaptım. Doğum sonrası bir kere adet oldum normal zamanında bitti. İkinci adetimi oldum şimdi 13 gündür devam ediyor yoğun bir şekilde. Normalde 6-7 günde biterdi. Nedeni sizce ne olabilir?
---

Öncelikle şunu belirteyim ki 13 gündür devam eden yoğun bir kanamanız olduğuna göre mutlaka hemen bir kadın doğum uzmanına muayene olmalısınız. Bu durumun çok çeşitli nedenleri olabilir o nedenle buradan bir sebep tahmin etmek zor. İlk adetiniz normal zamanında bitmesi iyi bir gösterge ancak yine de muayene olmadan sebep bilinemez. Doğumla ilgili bir sebep, myom, enfeksiyon, polip gibi çok çeşitli nedenleri olabilir hatta muayene sonucunda hiçbir neden tespit edilemeyebilir.
Adet kanamasının fazla ve uzun sürmesi: http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/01/adet-kanamasinin-fazla-ve-uzun-surmesi.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"