50 GÜN ÜSTÜNE ADET OLDUM, AŞIRI KANAMAM VAR

Polikistik over hastasıyım, normalde adetlerim hep gecikmeli olur ama normal olurum gecen ay 50 gün üstüne adet oldum,10 gün boyunca lekelenmem oldu, 10 günden sonra kanamam başladı. 7 8 gün sürdü. bu ayda 50 gün üstüne adet oldum ilk 3 gün çok az bi lekem oldu simdi ise aşırı kanamam var, nedendir acaba yurt dışındayım doktorlarla cok anlaşamıyorum.1 ay sonra Türkiye'ye gideceğim inşallah ama şu an çok çaresizim, ne yapmalıyım?
---

Bahsettiğiniz durumun nedenini muayene yapmadan anlamak imkansız o nedenle ilk fırsatta muayene olmanızı önermek dışında önerim olamayacak maalesef. Aşağıdaki linkteli konular polikistik over hakkında size bilgi verebilir:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/polikistik-over-sendromu.html
http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/02/polikistik-overde-adet-gecikmesi-ve.htmlBu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"