BEBEĞİM KIZ MI ERKEK Mİ BELİRSİZ?

Ben 20 haftalık hamileyim . 16. haftada doktora gittim ultrasonda erkek dedi. 20. haftada gittim belirsiz dedi bir pozisyonda kız görünüyor bir pozisyonda erkek görünüyor dedi. Sizce kız mı erkek mi yada allah korusun bebeğim eşcinsel olabilir mi?
---

Ultrasonografi sırasında bebeğin pozisyonu ve bacaklarının konumu her zaman cinsiyetin net izlenmesine olanak vermeyebilir.  Bu nedenle nadiren de olsa bebeğin cinsiyetinde sonraki muayenelerde değişiklik yapılabilir. Bebeğin pozisyonu düzeldiğinde cinsiyeti netleşecektir.
Sizce kız mı erkek mi sorusuna cevap vermem imkansız. Ultrasononuzu yapan doktor bile net olarak gözlenmeyememişken benim ultrason yapmadan bu konuyu belirleyebilmem mümkün değil.

Bebeğimn cinsiyeti nasıl kaçıncı haftada anlaşılır: http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/04/anne-karnindaki-bebegin-cinsiyeti-nasil.html


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"