DÜZENLİ İLİŞKİYE GİRMEME RAĞMEN HAMİLE KALAMIYORUM

4 yıllık evliyim çocuğum yok  sadece 2 yıl önce düşük yaptım ondan sonra çocuğum olmadı. Doktora gittim rahim filimi çektirdim en son yaptığım şey göbekten iğne yapmam oldu. Ama halen düzenli ilişkiye girmeme rağmen hamile kalamıyorum doktorum hiç bir şey yok diyor sorun sadece stres ne yapabilirim?
---

Eğer size ve eşinize bütün tetkikler yapılmışsa ve hepsi normalse sizin durumunuza "açıklanamayan infertilite" diyoruz. Açıklanamayan infertilite hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Linkteki yazıda tedavi bölümünde belirtildiği gibi eğer hap, iğne ve aşılama tedavileri tamamlanmış ise size en uygun ve en başarılı yöntem tüp bebek uygulanmasıdır ancak buna size muayene eden doktorların karar vermesi gerekir.
Bahsettiğiniz duruma katkı sağlayan faktörlerden birisi de stres olabilir ancak tek neden stres demek yanlış olur. Açıklanamayan infertiliteye neden olan asıl faktörler henüz günümüz bilimi ile tespit edilememiştir.Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"