GEBELİK TESTLERİ NE ZAMAN YAPILMALIDIR?

Gebelik testleri ne zaman yapılmalıdır. Reglim nisan 16sındaydı. Bir önceki ise 21 marttı. Hamile oldugum adet öncesınde bellı olur mu?
---


Hamilelik testi yapmak için en uygun zaman adet gecikmesi yaşanan günlerdir. Adet zamanı gelmeden önce yani gecikme yaşanmadan önce yapılan testler hamilelik olduğunu genellikle gösteremez ve güvenilir değildir. Sizin bir  dahaki adet döneminiz 16 mayıs civarında olduğuna göre bu tarihlerde test yapmalısınız.

Gebelik testleri ne zaman yapılır, adetten veya ilişkiden ne kadar sonra sonuç verir gibi en çok merak edilen soruların cevabına buraya tıklayarak ilgili yazımda ulaşabilirsiniz.Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"