İLAÇ YÜZÜNDEN DÜŞÜK OLUR MU?

Ben hamile oldugumu bilmeden vajinal kaşıntı sorunum yuzunden ... adında vajinal tablet ve krem kullandim  canada da yaşıyorum. Bilmiyorum orada bu ilaç varmi ve sonuç 5 haftalık düşük yaptım, ilaç yüzünden olabilir mi?
---

Bahsettiğiniz ilaç ve krem düşüğe neden olmaz (Türkiye'de de mevcut). Düşüklerin bir çoğu bebekteki kromozomal anomaliler nedeniyle meydana gelir. Dülükler ve nedenleri hakkında çok ayrıntılı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarı

UYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

Op. Dr. Dinçer Yıldırım
Şu an sitede   ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"