ADETİN AZAR AZAR UZUN SÜRMESİ

Merhabalar ben 9 yıllık evliyim, 29 yaşındayım, 2 kızım var, 7 ve 8 yaşlarında. Ben mayısın 7 sinde adet oldum. 5 gün sürdü ve mayısın 28 de tekrar adet oldum. Ama bu diğerlerinden çok farklıydı koyu kahve renkli oldu 2 gün böyle sürdü. Normal olduğum şekilde değil bazen az bazen çok geldi bugün 8. gün oldu hala azar azar oluyorum açık kırmızı renkte bu yaşıma kadar hiç 6 günü geçmedi ve böyle hiç olmadım bunun nedeni ne olabilir. Bana en kısa zamanda bilgi verirseniz çok sevinirim.
---

Bu durumun birçok nedeni olabilir bu nedenle buradan tahmin etmek imkansız. Muayene olmanız gerekir doktorunuza mutlaka. Bazen bu durumlarda muayene sonucunda hiçbir neden saptanamaz, stres vb. durumlar da neden olabilir bu tür adet düzensizliklerine. Adet düzensizliği hakkında ayrıntılı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"