ALTTAN VAJİNAL MUAYENEDEN SONRA KANAMA

Son adetimden 15 gün sonra kontrol amaçlı olarak doktora gittim. Doktor muayene yaptı "yaşına göre gayet sağlıklısın" dedi ve bir sonraki adetin 2. gününde birkaç test yaptırmamı söyledi, eşimden de test istedi. Muayenenin ertesi günü adet kanaması gibi kanamam oldu (ağrısız). 10 gündür kahverengi renginde koyu akıntım oluyor. Endişelenmemi gerektiren bir durum var mı?
---

Jinekolojik muayene sonrası kanama bazen olabilir ve çok az miktarda kısa süreli olur, genellikle aynı gün biter. Sizdeki kanama biraz daha farklı, muayene ile ilgisiz bir neden de olabilir. Bu yüzden tekrar doktorunuza bildirmeniz gerekir. Endişe yaratacak bir duruma benzemiyor ancak yine de sebebinin anlaşılması gerekir.

Kısırlık durumunda yapılan tahliller hakkında bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hamilelik istiyorum:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2000/01/gebelik-istiyorum-hamile-kalmak.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"