PERİYOT GECİKMESİ

Ben 27 yasindayim bir bucuk yillik evliyim uzun zamandan beri bebek istiyoruz, bu ay adetim biraz gecikti normalde periodlarımın arası 32,33 gun olurdu, bugun 36. gun ve hala regli olmadim, ben adet gormeden birkac gun once goguslerimde asiri bi dolgunluk ve sizi hissederim, gecen hafta goguslerim ayni sekilde agiriyodu ve karin bolgemde sislik gerginlik vardi ayni hasta olucakmisim gibi, bu hafta bu belirtiler de yok, sislikler agrilar yok bazen cok hafif kasik bolgemde hissediyorum ve geciyo,s izce hamile olabilirmiyim, test yapmak icin uc gun yeterli bi suremi?
---

Hamilelik ile ilgili belirtilerin olması veya olmaması çok önemli değil, bazı hamilelerde belirtiler olmayabilir. Ancak adet gecikmesi yaşanan her durumda gebelikten şüphelenmek gerekir. Adet 1 gün bile gecikse gebelikt esti yapılabilir.

Gebelik testleri hakkında bilgi:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/gebelik-testleri.html

Adet gecikmesi nedenleri:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/adet-gecikmesi.html


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"