YUMURTALIKLARIN YAVAŞ ÇALIŞMASININ TEDAVİSİ

Ben 23 yasinda ve 1 senelik evliyim. Azerbaycanda oturuyorum.. Adet gecikmesi sikintisiyla Istanbulda bi hastaneye gittim. Yumurtalıkların yavaş çalışmasından dolayı küçük kistler oluşmuş ama ciddi bir problem yok kendiliginden kececek dediler ve Tarlusal diye bir ilac verdiler tedavi icin.. Bunu kullanin ilac bitince adet olacaksiniz, 5 ci gununde de klomen diye bir ilaca baslamam soylendi..Ama ilac bittikten sonra normal olmayan cok zayif bi adet gecirdim. Adet olup olmadiginda bile karasiz kaldim. Koyu kahverengi lekeler halinde akinti oldu. Klomene basladim ama dun baska bir hastaneye yumurta testi icin gittigimde bu ilacin bana etki etmeyecegini soylediler…Bakude yasadigim icin Istanbuldaki doktorumla da irtibata gecemiyorum..Sizce bu ilaca tekrar mi devam etmeliyim?
---

Bu tür sorulara buradan cevap verebilmem ve yorum yapabilmem imkansız. Sizi muayene eden bir doktor bilebilir ancak ilacı kullanıp kullanmamanız gerektiğini.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"