www.jinekolojivegebelik.com - 16. YIL

www.jinekolojivegebelik.com


jinekolojivegebelik.com gebelik ve kadın hastalıkları konusunda en çok takip edilen ve en geniş içerikli sitedir. Her ay 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile konusunda birinci sitedir.

5 Eylül 2007 tarihinde yapımı başlayan sitemiz sürekli geliştirilen ve özgün içeriği sayesinde kısa sürede alanında en iyi site olmuştur. Bugüne kadar Türkiye ve yurt dışından milyonlarca ziyaretçinin okuyup faydalandığı sitemiz kadın sağlığı ve gebelik konularında milyonlarca soruya cevap sağlamıştır.

Bir çok web sitesi, blog, sosyal medya hesabı, köşe yazısı, makale, dergi, seminer, sunum, tez çalışması gibi alanlarda yerli ve yabancı yazılarda yazılarımıza atıfta bulunulmuş ve sitemiz kaynak gösterilmiştir. Bunda en büyük etken yazılarımızın özgün  ve kaliteli içeriğe sahip olması; etik ve bilimsel prensipler dahilinde yazılmış olmasıdır.

Alanında en iyi olan sitemizi daha da büyük, daha da kaliteli seviyelere yükseltebilmek için içerik güncellemeleri, yeni içerik eklemeleri ve başka çalışmalar sürekli devam etmektedir.

Sitemizi ziyaret eden bütün ziyaretçilerimizin ilgisine teşekkür ederiz.Sitemiz ilk açıldığında ana sayfa dizaynı (2007 yılında):
2010 yılındaki ana sayfa dizaynı:
2011 yılındaki ana sayfa dizaynı:
2018 yılındaki ana sayfa dizaynı:

Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"