KADIN HASTALIKLARI UZMANINA NE SIKLIKLA BAŞVURURSUNUZ ?Geçen hafta başlattığımız "Kadın Hastalıkları Uzmanına Ne Sıklıkla Başvurursunuz? anketimizde 201 ziyaretçimiz oy kullandı ve sonuçlar grafikte de görüldüğü gibi. Oy kullanan ziyaretçilerimizden 126 tanesi yani %63'ü bir rahatsızlığım olmadıkça asla kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvurmam seçeneğini işaretledi. Altı ayda bir ve yılda bir kontrole giderim diyen ziyaretçilerimizin toplamı sadece %30'da kalıyor.

Her kadının bir sağlık problemi olmasa dahi yılda bir jinekolojik muayene olması ve smear testi ve benzeri bazı tahlillerin yapılması gereklidir. Bu bazı hastalıkların ve kanserlerin erken teşhisi açısından da çok önemlidir. Bazı hastalıkların varlığında bu muayenelerin sıklığı daha da artar.Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2017)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda 11 yıldır en çok tıklanan, en geniş içerikli site"