KADIN HASTALIKLARI UZMANINA NE SIKLIKLA BAŞVURURSUNUZ ?Geçen hafta başlattığımız "Kadın Hastalıkları Uzmanına Ne Sıklıkla Başvurursunuz? anketimizde 201 ziyaretçimiz oy kullandı ve sonuçlar grafikte de görüldüğü gibi. Oy kullanan ziyaretçilerimizden 126 tanesi yani %63'ü bir rahatsızlığım olmadıkça asla kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvurmam seçeneğini işaretledi. Altı ayda bir ve yılda bir kontrole giderim diyen ziyaretçilerimizin toplamı sadece %30'da kalıyor.

Her kadının bir sağlık problemi olmasa dahi yılda bir jinekolojik muayene olması ve smear testi ve benzeri bazı tahlillerin yapılması gereklidir. Bu bazı hastalıkların ve kanserlerin erken teşhisi açısından da çok önemlidir. Bazı hastalıkların varlığında bu muayenelerin sıklığı daha da artar.Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"