JİNEKOLOJİVEGEBELİK.COM 1 YAŞINDA

Kadın hastalıkları ve doğum konusunda ilk Türkçe blog olan jinekolojivegebelik.com 5 Eylül 2009'da ilk 1 yılını doldurmuş oldu. Bu bir yıl içerisinde sürekli güncellenerek ve yeni konular eklenerek benzer içerikli Türkçe siteler arasında en geniş içerikli ve en güncel içerikli sitelerden birisi oldu. Sitenin açılışından bu güne kadar ziyaretçi sayısı sürekli katlanarak artmaktadır ve artık her ay onbinlerce kişi jinekolojivegebelik.com'u ziyaret etmektedir.
Bundan sonraki yıllarda da sitemiz kuruluş amacı doğrultusunda en güncel bilgilerle sürekli gelişerek yayın hayatına devam edecektir. Bu sitenin amacı kadın hastalıkları ve doğum ile ilgili bütün konularda toplumumuzun daha bilgili ve daha bilinçli olarak hem bireysel hem de toplumsal olarak tedavi ve koruyucu önlemler konusunda dünya genelinde daha iyi konumda olmasına katkı sağlamaktır.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"