SİTEMİZ NORMAL YAYIN HAYATINA DÖNDÜ

Bir önceki yazıda açıklandığı gibi Blogger.com 'a getirilen erişim yasağından gerekmediği halde dolaylı olarak kısmen etkilenen sitemiz bu akşam itibariyle yasağın kalkmasından dolayı normal yayın hayatına dönmüştür. Sorunsuz bir şekilde sitedeki bütün resim ve yazılara erişilebilmektedir.

Wikipedia sitesinde blogger terimine "In October 2008 Turkey blocked access to Blogger" bilgisinin eklenmesi örneğinde olduğu gibi ülkemizdeki internet yasaklamalarını bütün dünyaya duyurmuş ve ansiklopedilere kaydettirmiş olduk. Umarız yakın zamanda internet ve erişim düzenlenmesi konularında ülkemizde uzman bir kurul oluşturulur ve blogger, youtube benzeri birçok siteden mahrum olmadığımız gibi zararlı içerik bulunduran sitelerden de daha efektif şekilde korunmuş oluruz.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"