3 AYDIR ADET GÖRMÜYORUM

Dokuz aydır evliyim ve üç aydır adet görmüyorum, hamile değilim ve ellerim ayaklarım çok şişiyor çok sitresliyim bunun için ne yapmalıyım?
---

Jinekolojk muayene olmanız gerekiyor. Adet görmemenizin nedeni muayene, ultrason ve tahlilleri ile araştırılacaktır ve sonuca göre tedavi verilecektir. Hamile kalmayı istiyorsanız buna yönelik bazı tedaviler verilir. Hamile kalmayı istemiyorsanız adetlerinizin düzenlenemesine yönelik tedavi ve öneriler verilir. Adet gecikmesi veya seyrek adet görme durumunun çok çeşitli nedenleri olabilmektedir bu nedenle muayene ve tetkikleri görmeden buradan 3 aydır neden adet görmediğinizi tahmin etmek imkansız. Bu problemler hakkında ayrıntılı bilgiye şu linklerden ulaşabilirsiniz.
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/adet-gecikmesi.html
http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/01/seyrek-adet-gorme.htmlBu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"