KIZ ARKADAŞIM HAMİLE OLABİLİR Mİ?

Kız arkadaşımla bişeyler yaşadık lakin üzerimizde elbiseler vardı kesinlikle iç çamaşırına sperm bulaşmadı ama eli pantolonuma değdi ve nemlendi daha sonra o nem silindi monta vs saga sola değdi yani... on dk sonra sevgilim lavaboda ıslak mendil ile kendi akıntısını temizlemeye gitti....
simdi ben cok korkuyorum hamile olabilir mi? spermler dış ortamda ne kadar yaşar ıslak mendil öldürür mü spermi ? sperm eldeki nemde yaşayabilirmi? ayrıca sevgilim bir hafta sonra adet gördü ve normal 6 gün sürdüğünü söyledi buna rağmen hamile olabilir mi ?internette bilgi kirliliği var hocam...cahilliğime verin bana yardım edin lütfen...
---

Eldeki nem ile sperm bulaşmaz. Ayrıca arkadaşınız ilişkiden bir hafta sonra adet görmüş, bu da hamile olmadığını gösterir. Elbise ile yaşanan bir ilişkiden hamilelik oluşamaz.
Hamilelik nasıl oluşur: http://www.jinekolojivegebelik.com/2012/01/hamilelik-gebelik-nasil-olusur.html


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"