KÜRTAJ OLDUM, İLİŞKİDE KAN GELİYOR

merhaba iki ay önce kürtaj oldum. yeni adet gördüm bitti 3 gün sonra ilişkiye girdigimizde tekrar kan geldi, iki gün sonra yine denedik tekrak kan geldi, dr gittim birşey yok görünürde dedi parça alalım dedi ama ben aldırmadım napmalıyım?
---

Kürtajın üzerinde iki ay geçtiği için anlattığınız durumun kürtajla ilgili olma ihtimali düşük. Rahim ve rahim ağzının muayene ve ultrasonografik değerlendirmesi yapılmalı ve ona göre bir karar verilmeli tedavi için. Cinsel ilişki sonrası kanamanın çok çeşitli nedenleri olabilir. Alttaki linkte ilişki sırasında ve sonrasında kanama, lekelenme detaylı olarak anlatılmıştır. Muayene eden dışında bir doktorun pek fikir yürütemeyeceği bir konu olduğu için doktorunuzun muayenesine göre verdiği kararlara uymanızı öneririm.
Link: http://www.jinekolojivegebelik.com/2008/09/cinsel-iliki-sirasinda-veya-sonrasinda.htmlBu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"