ADETİM 2 AY GECİKTİ

Adetim 2 ay gecikti. Ara ara kasıkta ve karın alt bölgede ağrı hissediyorum. Rahimde hareketlilik gibi bir his var. Herhangi başka bir şikayetim yok. Akıntı falan hep normal. Hamilelik ile ilgili birşey olabilirmi?
Halsizlik ve sürekli uyku hali var. İdral testim negativ çıktı 2 hafta önce.
---

Adet gecikmesi olan her kadında hiçbir şikayeti olmasa dahi gebelik şüphesi vardır ve bu nedenle muayene olması gerekir. Muayene ve kanda gebelik testi sonucunda hamilelik saptanmazsa adet gecikmesinin nedeni araştırılır ve buna yönelik tedavi verilir. Bu nedenle muayene olmanızı öneririm. Gebelikte görülen belirtiler hakkında aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2007/09/gebelik-belirtileri.html
http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/05/gebeligin-hamileligin-ilk-belirtileri.htmlBu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"