GEBELİK TESTİNDE BİR ÇİZGİ KIRMIZI DİĞERİ SİLİK ÇIKTI

Ben 2 yıllık evliyim ve 24 yaşıma yeni girdim. Eşimle yaklaşık 1 yıldır korunmuyoruz. Ben 3 aydır klomen içiyorum. Eşimde varikosel vardı ve 3 ay önce ameliyat oldu, Ameliyattan önceki tahlil sonuçlarına göre değerlerinde yükselme oldu. Eşime de doktoru klomen vermiş. 2 gündür o da klomen kullanıyor. Bu ay yumurtlama günümü hesaplayarak o tarihlerde düzenli ilişki yaşadık. Geçen ay 11 mayısta adet oldum. Dün de gebelik testi yaptım bir çizgi tam kırmızı, diğeri silik bir şekilde çıktı. Acaba gebelik söz konusu olabilir mi?
---

Evet gebelik ihtimali söz konusu olabilir. İdrarda hamilelk testinde bir çizgini silik (soluk) çıkması durumu ne anlama gelir konusunda daha öne ayrıntılı bir yazı yazmıştım, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. kanda gebelik testi için doktorunuza başvurmanızı öneririm, durum kanda gebelik testi (B-HCG testi) yapıldığında netleşecektir.


Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"