DOĞUM KONTROL TESTİ FİYATI NE KADAR?

Geçen hafta doğum komtrol hapımı kullanmayı unuttum ve bugün adetim başlaması gerekirken başlamadı. Hamile olduğumdan korkuyorum. Gebelik için satılan doğum kontrol testlerinin fiyatı ne kadar bilmiyorum, bunlardan mı alıp evde yapsam yoksa hastaneye mi gitsem karar veremedim. Doğum kontrol testi ne zaman yapmam gerekir, bir kaç gün daha beklesem mi?
---

Doğru adı gebelik testi veya hamilelik testi olan bu testler eczanelerde genellikle çok uygun fiyatla satılmaktadır, fiyatları 1-5 tl arasında değişmektedir genellikle. Bu testler adet gecikmesi olduktan sonra yapılabilir. İsterseniz hastaneye başvurarak kanda gebelik testi (hcg) yaptırabilrisiniz, bu testler de adet gecikmesi yaşanınca yapılabilir ve daha kesin sonuç verir.

İdrarda gebelik testi nasıl yapılır:

Gebelik testleri hakkında detalı bilgi:Bu sitedeki yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz: Yasal uyarıUYARI: Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Yazıların her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. devamı >>

"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"