TÜP BEBEK GEBELİK TESTİ SONUÇLARI

BEN TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRÜYORUM. 18/06/2012 TARİHİNDE TRANSFER YAPILDI. 29/06/2012 TARİHİNDE B-HCG TESTİ YAPTIRDIK SONUÇ 14,24 ÇIKTI. İKİNCİ BİR TEST İÇİN 02/07/2012 TARİHİNDE AYNI TESTİ YİNE YAPTIRDIK SONUÇ 14,93 ÇIKTI. SONUÇ OLUMSUZ MU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.
---

İlk test yüksek ihtimalle gebelik olduğunu göstermiş ancak ikinci testinizin değerinin daha yüksek olması beklenirdi. Şu an size muhtemelen bir kaç gün sonra bir test daha önermişlerdir, kesin netice o testte daha net belli olacaktır. Ancak şu an kesin olmamakla beraber durum çok olumlu görünmüyor, kimyasal gebelik yani sessiz düşük denilen duruma benziyor, bu konuda ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takiplerinize devam etmenizi öneririm.

Tüp bebekte gebelik testi:
http://www.jinekolojivegebelik.com/2012/06/tup-bebekte-gebelik-hamilelik-testi.html


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"