GEBE TESTİ

Eczaneden gebe testi aldım ve evde kendim yaptım ancak ikinci çizginin rengi çok silik çıktı, bu ne anlama geliyor? Önceki hamileliğimde gebe testi yaptığımda iki çizgi de aynı renkte ve koyu çıkmıştı. Kanda gebe testi yaptırmama gerek varmı?
---

Çizgilerden birisinin normal birisinin silik izlenmesi genellikle gebeliğin çok erken dönemlerinde test yapıldığında meydana gelir. Bu konu ayrı bir yazıda detaylı olarak açıklanmıştır, buraya tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz.
Gebelik testini doğru yaptığınızdan emin olmanız gerekir. Gebelik testi nasıl yapılır:

Kanda gebelik testleri her zaman daha net ve çok güvenilir sonuçlar verir, bu nedenle emin olunamayan hallerde en iyi seçenek hatsaneye başvurarak kanda hamilelik testi yani B-HCG tahlili yaptırmaktır.

Gebelik testi (Hamilelik testi)


Bu Yazıyı Beğendiyseniz Lütfen Şu Butonlara Tıklayın:
YASAL UYARI: Bu site sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde asla kullanılmamalıdır. Yazıların hiçbiri yazarın izni olmaksızın kullanılamaz. Devamını mutlaka okuyunuz >>

iletişim: webtasarim@jinekolojivegebelik.com , (2007 - 2018)
Şu an sitede ziyaretçi var. Haritada izle >>
"Gebelik ve kadın hastalıkları konusunda ayda 1 milyondan fazla ziyaretçi sayısı ile en çok tıklanan, en geniş içerikli site"